Sir-bud

Blog o budowie i wystroju wnętrz

Stół to najważniejszy mebel w domu – jak o niego zadbać?

Nogi do stołu stanowią przede wszystkim podstawę i podporę naszego mebla. Ważną ich charakterystyką jest stabilność i dobry materiał wykonania, przy czym muszą one zachować walory estetyczne i stanowić wartość jako uzupełnienie dekoracji wnętrza. Odpowiednio dobrane nogi do stołów sprawią, że stół będzie wyglądał niepowtarzalnie, będzie dopasowany do gustu właściciela, a pomieszczeniu pomoże uzyskać wymarzony klimat.

Szeroki wybór podstaw do stołów

Jest wiele rodzajów nóg meblowych, każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sklep internetowy Kamila Meble oferuje szeroki wybór nóg stołowych, które skomponują się z każdym blatem i wystrojem wnętrza. Oferowane są m.in.:

  • Różne rodzaje podstaw żeliwnych, oraz żeliwnych ze stalowymi kolumnami, ze specjalnymi stopkami regulującymi wszelkie nierówności podłoża. Trwałe i bardzo solidne. Doskonale sprawdzają się w miejscach użyteczności publicznej takich jak kawiarnie, restauracje czy bary.
  • Stalowe nogi do stołu, równie świetnie sprawdzające się w lokalach gastronomicznych, mające stopki przeciwdziałające kołysaniu. Ciężkie, mocne i solidne.
  • Drewniane nogi do stołów, idealnie wpasowujące się w środowisko domowe, eleganckie, prezentujące szereg kształtów nogi do wyboru.
  • Podstawy przykręcane do podłoża, zapewniające pełną stabilność stołu.
  • Metalowe nogi do stołu, zapewniające dużą stabilność, oferowane w szeregu kształtów i powłok, które pomagają dopasować podstawę do blatu.
  • Podstawy aluminiowe, idealnie sprawdzające się na podwórzu, w środowisku wilgotnym. Są lekkie, dzięki czemu łatwo jest zapewnić mobilność stołowi, który możemy przestawiać w zależności od potrzeb. Również zaopatrzone w stopki, pomagające im utrzymać stabilność na nierównym podłożu.
  • Podstawy składane – zazwyczaj aluminiowe bądź metalowe, pomagają schować stół i oszczędzić miejsce w momentach, gdy nie jest on nam potrzebny do użytku.
  • Stelaże ramowe – nadające nowoczesny wygląd stołowi, w różnych kolorach, bywają podstawy ramowe z możliwością regulacji wysokości.
  • Podstawy do dużych blatów – bardzo ciężkie i nadające stołowi stabilność, często wykorzystywane w salach konferencyjnych czy bankietowych.
  • Podstawy do stołów CONTINEW – eleganckie, nowoczesne, solidne. W standardowej ofercie stalowe pomalowane proszkiem, czarne lub białe. Świetnie sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej czy salach konferencyjnych, mają stopki pomagające niwelować nierówności podłoża.

Nogi do stołów wybrane – pomieszczenie uratowane!

Montaż podstawy i blatu jest prosty i zwykle kosztuje mniej niż zamawianie stołu na wymiar.Gdy już zdecydujemy się na nogi do stołów dopasowane do naszych pomieszczeń i zainstalujemy je wraz z wybranym blatem, wnętrza zyskują nowy wystrój i tchnienie życia, wraz z zapewnieniem, że odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających koneserów. Mamy pewność, że pomieszczenie, które wyposażamy jest oryginalne i dopasowane do naszych preferencji, a stół jest unikatowy i dokładnie taki, jaki chcieliśmy żeby był.

Drewniane nogi do stołów będą świetnym uzupełnieniem eleganckich salonów i jadalni, w których przyjmujemy gości. Stalowe, żeliwne i metalowe nogi dobrze sprawdzą się w przypadku, gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą i potrzebujemy wyposażyć budynek czy biuro, a także w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Aluminiowe podstawy pomogą nam złożyć stół ogrodowy, kiedy zechcemy zaprosić rodzinę na obiad na świeżym powietrzu bądź grilla. Niezależnie od okazji i przeznaczenia stołu, każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.